20.1.16

MTÜ Võnnu HK aitab korraldada Võnnu II Saunarallit 20. veebruaril 2016!

2014 VÕITJAD!
Koos peakorraldaja - Lättemäe Puhkekompleksi tegijad - saab jälle teoks üks vahva elamusterohke sündmus!

I - AINULT 20 VÕISTKONDA MAHUVAD OSA SAAMA MEIE VÕNNU väiksest, ehedast, vägevast ja elamusterohkest SAUNARALLIST!
II - toimub ainult tänu rohujuure tasandi algatusele ja korraldusele põhinedes! Ehk siis puhtalt Võnnu KOGUKONNA sündmus NING KOHALIKE SPONSORITE TOEL!
III - 20.02 toimub saunaralli kella 14-18 ehk siis 4h 
IV - vaja on autot!
V - kuni 1- 3 võistlejat ja autojuht ehk siis maksimum 4 kokku!Ehk võid ka täitsa üksi osa võtta grin-emotikon! Võistkonna osamakse on 20€ ülekandega (vaata tingimustest kuhu ja kuidas)
VI - Esimene ja Teine koht on auhinnalised ja valivad endale meeldiva paketi, kolmas järelejäänud auhinnapakett läheb loosimisele KÕIGI ÜLEJÄÄNUD VÕISTKONDADE VAHEL!!!! See selgub õhtusel peol kultuurimajas, kes mida võidab!
VII - Saunaralli peole võivad kõik tulla. Pilet 5€ külalisele. Võistlejad ja sponsorid on muidugi tasuta! Peol on õhtujuht, tantsubänd ja vahepalad! Avatud kohvikus sularaha eest parim saunapeole sobilik kraam. Võta ka ise parimad palad kaasa! Ehe maakultuurimaja tantsupidu. Tule ja tantsi rumbast valsini ning fokstrotist tša-tša-tšani 


Tingimused leiad SIIT
Kajastused Võnnu I Saunaralli kohta SIITAuhinnad: I ja II koht saavad valida endale auhinna:
1) Grilli- ja saunaõhtu Lättemäe puhke kompleksis (sisaldab saunakülastust ja ööbimist kämpingutes 6le 1 öö)

2) Suitsusauna õhtu koos suupiste vaagnaga 10-le inimesele Peramaa Puhkekeskuses http://www.peramaa.eu/et/

3) Jõesauna mõnus saunatus 8-le sõbrale maalilisel Ahja jõel (4h).

4) Ainulaadne kärusauna kasutusõigus terveks nädalavahetuseks! (reede õhtust kuni pühapäeva õhtuni. Kärusaun on omapärane järelhaagisele ehitatud saunakse, mille saab soovitud kohta transportida. Transport võistkonna enda poolt) Auhinna paneb välja Saunasellid OÜ! http://saunasell.ee/

Kolmas ja neljas ehk ülejäänud auhinnapaketid lähevad loosimisse kõigi osalenud võistkondade vahel. Eriauhinna saab kõige stiilsem võistkond, milleks on mütsid, kindad, vöörihmad ja pealambid tervele võistkonnale (ettevõttelt Uuem Viis https://www.facebook.com/Uuem-Viis-O%C3%9C-144806542245239/)

UUDIS!!!!
Pilt illustratiivne :-D
Saab toimuma SAUNAOKSJON! Õhtusel peol pannakse oksjonile eriliselt mõnusaid ja vajalikke saunaasju - lisaks - Lättemäe Puhkekompleksi sauna- ja grilliõhtu 6-le ning Ehituse ABC pani välja elektrikerise (turuväärtusega 240€)- kõik see võib saada Sinu omaks palju soodsamalt! Oksjoni tulu läheb loomulikult Saunaralli sündmuse korralduskulude katteks. 


http://ehituseabc.ee/grin-emotikon