30.8.17

7. sept oli Võnnu Huvika avapäev!

7. sept./kell 14-19 oli esmakordselt avatud Võnnu Avatud Noortekeskus ehk HUVIKAS!
märksõnadeks said
mõnus, kodune, lihtne ja sõbralik

14-19 - toimus võistlus MÕISTATUSTE SEIN, mille võitis MATTIAS AVI, teiseks jäi teine Avi ning ülejäänud olid väga tublid. Auhind, nagu lubatud, Cinemoni kinkekaart! Palju õnne.

14-19 - Võnnu Huvika logo konkurss (lõpeb 7.10.2017) - ühtki ei jõudnud keegi esitada aga tegevus on avali, tooge aga Huvikasse, kui valmis jonistate. Oodatud on ka digitaalsed tööd!

14-17.30 LAUAMÄNGUDE ülevaatamine. Mängiti ühte mängu, seda toolidega, sest lihtsalt polnud aega nagu...
14-19 avatud on IDEESEIN, kuhu ootame ikka ideid Võnnu noorte jaoks....see jääb üles! pane oma mõte kirja, miskit seal on juba,s eda laiki või unlaiki ;-)


14-16 - Võnnu FOTOJAHI mäng. Osales kolm võistkonda ja võitsid läbi Fortuuna (kelleks oli Mattias) Jooksupoisid, kes saavad ka Cinemosni kinkekaadid. Palju Õnne.

16.30 KOKAVÄLK - tegime hunniku (loe: kaks kaussi) küüslaguleibasid, mis rahva poolt ära hävitati kino alguse ajal ja siis tublimad tegid purustavad ettevalmistused (Annabel ja Alger) ning keerasime segu kokku ja kõik, kes tahtsid, vormisid palju kirju koera moodi pallikesi kommideks, jube head said. 

17.15 algab KINOÕHTU - vaadati "Põgenemine ...kuhugi maalt või maale?" anima ning selle ajal jõudsid ka Melliste noortekast külalised, kes tõid meile suvikõrvitsa muffineid külakostiks. TÄNAME!

Pildialbum siit
NB! Laiki Huvika FB lehte https://www.facebook.com/vonnuhuvikas/ ja jaga sõbraga Huvika infot! Kutsu ta kaasa :-D