29.5.18

Lennukate noorte suvesündmus Lennundusmuuseumis!

NOORED, NOORED, NOORED!!!

Lennukate Noorte suvelaager toimus 14.-16.06 Lennundusmuuseumi territooriumil:


Võnnukatest osales laagris 9 noort! Kokku 33 noort vanuses 12-18.
Laupäeva hommiku tehti kahes vahetuses ka muuseumile heakorratöid, meie pesime tüdrukutega sissevaatekaste (no nagu pildil näete), veel näib sünget vesiroositiigi suplust, droonikoolitust, grilliõhtut ja ajasin juttu võnnukatega (kui reedel külas käisin), et mis arvavad, siis tagasiside oli "täitsa norm", "ei noh päris põnev", "joogivesi on küll jube", "ei kahetse et tulin" "koht on äge laagriks", jms veel....ma arvan, et need 9 tegid oma suve sisse mõnusa mälestuse. Aitäh ka Ülle Seirele, kes võnnukatel muul ajal silma peal hoidis, ikkagi üks Kastre juba.TOIMUS:
kolm päeva vahvat tegevust, huvitavaid uusi tutvusi ja seda kõike niisama, tasuta? Oled sa vähemalt 13+ vana? Kas tahad osaleda Lennukate Noorte suvelaagris? Kui jah, siis registreeri end kindlasti marju. marga@gmail.com aadressil (oma nimi, vanus, kontakt - telefon).

ESIMENE PÄEV
Alustame 14.06 kell 11 Lennundusmuuseumis laagri üles sättimisega. Esimene päev keskendub üksteise ja muuseumi tundma õppimisele. Mängud ja muud vahvad tegevused!

TEINE PÄEV
Teisel päeval oleme planeerinud väikses mahus heakorratöid, nende sisu pole veel täpsustatud, sest midagi suurt neil vaja teha pole. Edasi jätkame lennundusalaste töötubade ja tegevustega ning päeva lõpetame grilli ja lõkkeõhtuga.

KOLMAS PÄEV
Kolmanda päeva hommikul on viimased lennundusalased tegevused, kokkuvõtted ning auhinnad laagri vältel toimunud tegevuste (mängude, viktoriinide, võistluste) võitjatele.

NB! Kell 13 on lõuna ja peale seda pakime laagri kokku ja plats on puhas kella 15ks. Seega koju jõuab 16.06 kella viieks vähemalt.