14.9.18

Inkaclub on hoo sisse saanud supercool avapauguga!

Ma vahel ikka jumaldan noori! Tahan teile tutvustada uut VKK õpilasesinduse presidenti ja inkaclubi juhendajat Keitlinit......aplaus!!!

Tal on B1 tasemel inglise keele oskus ja ka draamaringist saadud julgus seda oskust kasutada (no ennast kiitmas ma ei väsi tema draamaõpetajana!:-Dih) ning eile, 13.09.2018, tegime Huvikas avapaugu inkaclubile: aktiivtegevusring, kus räägitakse AINULT  inglise keeles 1,5 tundi - tehakse mänge ja muid harjutusi. Teemaks pole grammar vms, mida koolis saad õppida, vaid reaalne vajadus ja soov inglise keeles rääkida ehk saada praktikat.
Kohal olid 5. klassi kuni 12. klassi õpilasi ja kõik tunnistasid pärast, et see oli kasulik ning vajalik kogemus. Ja kõik said hakkama! Tuleb aga tunnistada samuti, et see nõuab suurt julgust oma suu lahti teha ja proovida rääkida teises keeles! Kui aga mänguhoog sees ja ümberringi kõik teised pursivad, siis hakkad ise ka, miskit jääb ikka külge.....ja tegelikult pole ju vahet kas õigesti või valesti - tähtis on, et teine saaks aru minust, küll see ÕIGESTI ka aja jooksul tuleb! Eelkõige rõõm suhtlemisest ja enda ületamisest. Esita endale väljakutse ja tule neljapäeviti kell 16 Huvikasse inkaclubi!!!!

Ja siin ta on - Keitlin:
Lisaks olid vanameistrid Henri ja Liisa meile külla tulnud (vahel antakse ülikoolist ka pausi) ning all paremas nurgas piilun mina, ise uhkusest särisedes.....kohevarsti lõpetan ma Võnnu noorsootöö korraldajana ja järgmisest kuust peaks saama tutvustada teile uut noorsootöötajat, kes hakkab Võnnu noorsootööelu korraldama :-) ja minuga saate kohtuda kui avaliku esinemise ja draamaõpetajana! Nii äge, et elu liigub ja unistused täituvad!!! Õppide ja unistage, ÕPPIGE läbi kogemuste ja väljakutset esitavate tegemiste!