Aktiivmeetodid

Related image
Allikas: Google
Draamaõpetajana olen oma tööriistakasti kogunud palju, erinevaid ja mitmekülgseid aktiivmeetodeid ehk siis räägime eelkõige lühikestest, aktiivsetest, kuid ka lõbusatest lühimängudest, mis on lihtsad ja tekitavad rõõmu ning lõdvestavad pingetest õpilasi.
Läbi katsetuste ja tegemiste on filtreerunud meetodite kogum, mis nagu eriti hästi töötavad ja alati n-ö peale lähevad. Iga õpetaja tööriistakastis võiks olla oma kogum selliseid kergeid, ergutavaid, lõbusaid ja ainetunnis kiiresti vaheldust pakkuvaid aktiivmänge, millega õpilasi üles äratada, huvi tekitada, neid kasvõi oodatud nn preemiana kasutada peale rasket süvenemist näiteks kasvõi keemia valemitesse ;-)
Pakun välja koolituspäeva pedagoogidele, kus võtame aktiivselt läbi ühe portsu aktiivmeetodeid, millest just mõned Sinu tunnis võiksid Sinu juhendamise läbi õpilaste päeva ergutada ning peale seda läheb töö jälle kergemalt ja tähelepanu on rohkem kohal!
Kui sattusid siia Huvipesa lehele ja avastasid minu koolitaja teekonna alguse (olen just läbimas täiskasvanu koolitaja koolitust ning tegemas koolitaja 6. taseme kutset...seega varsti saan anda ka tunnistusi välja :-) ja Sind huvitab antud AKTIIVMEETODITE koolituspäev, siis võta ühendust Huvipesa koolitaja Marjuga 52 57 058!