INKA suhtlusklubi

juhendaja
KEITLIN
Võnnu julged, täis tahtmist ja säravad NOORED - ootame teid inkaklubisse neljapäeviti kell 16, et siis rääkida tund-poolteist vaid inglise keeles nii nagu ta välja tuleb ja mitte üldse põdeda. Tule pane end proovile. Tegevusi ja väljakutseid esitab Keitlin Kitsing, VKK 10. klassi õpilane, kelle inglise keel on B1 tasemel :-) Just testitud! Infot küsi Keitlini käest koolis, kui miskit teada tahad (võid ka eestikeeles algul küsida :-)ih...Läbi mängude, huvitavate tegevuste ja just ettevõtlikust arendavate ettevõtmiste arendatatakse noorte inglise keelset suhtlusoskust. Areneb suhtluskeel ja JULGUS inglise keeles rääkida ning ennast väljendada, kartamata eksimist.
Eesmärk juba olemasoleva sõnavara ja oskuste kasutamine. Ei toimu grammmmmmaatika ega kirjapildi õppimist, vaid suhtlemine inglise keeles. Juhendab inglise keelt hästi rääkiv üliõpilane.
13.09.2018
Sügishooaja 2018 esimene INKACLUB - uus juhendaja Keitlin ja üllatavalt suur huviring osalejaid! Ootame liituma kindlasti, ärge põdege kodus, vaid esitage endale väljakutse ;-) Soovitav 5.-12. klassini.

24.11.2017
Vau, milline Inkaklubi oli :-) Kohal olid ägedad. Ja nii hästi "spiikivad" ikka noored, et mul on palju neilt õppida, ma olen see kõige hädisem tegelane. Aga tänu neile lähen ka mina järjest paremaks ;-)
Esimese kohtumise punt (minu HTC viletsa selfie-kaameraga :-(, päh :-)
Ja väike stiilinäide meie Inka suhtlusklubist:

Ootame järgmisele Inka klubisse ka teisi, olge julged, kõige raskem ongi pealehakkamine. Jutuks tuli ka, et kui kevadeni siin "spiikime", siis korraldaks mõne vinge rahvusvahelise noortevahetuse kuskile soojale maale ;-) Tahad kaasa? Tule Inka-suhtlusklubisse :-D